قوانین ما

  1. Homepage
  2. قوانین ما

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی شاهراه سلامت

، لطفا تمامی موارد ذکر شده را مطالعه بفرمایید

استفاده از سایت به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین میباشد .

 

قبل از هر گونه ثبت سفارش  قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.(ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت میباشد)
مرحله اول خرید، استعلام سفارش می باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است.
کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام)  باشند
با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید ابتدا لازم است مشتریان استعلام قیمت و موجودی نمایند.
 پس از ثبت سفارش  مشتریان ۲۴ ساعت فرصت خواهند داشت تا در مهلت مقرر سفارش خود را تکمیل و نهایی نمایند. چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهایی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهایی کردن آن را نخواهند داشت. در این موارد چنانچه مشتری تقاضای فعالسازی مجدد سفارش را داشته باشد و کماکان کالا در فروشگاه موجود باشد، مجددا مهلت تکمیل به مشتری داده خواهد
کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.
ارسال سفارش به تمام نقاط کشور امکان پذیر است که از طریق شرکت پست صورت می گیرد. لازم به ذکر است هزینه پست و خدمات پستی بر عهده خریداری می باشد که در فاکتور درج می گردد.
مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.
سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت ۹ صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست  نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۲ تا ۵ روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
امکان خطا در قیمت های سایت
فروشگاه همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.
در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.

شرایط استفاده از گارانتی محصولات فروشگاه شاهراه سلامت :

۷ روز گارانتی تحویل کالا:

فروشگاه اینترنتی شاهراه سلامت طبق قانون خرید اینترنتی اقدام به ارائه گارانتی تحویل کالا برای کلیه محصولات خود نموده است . ویژگی این گارانتی امکان تعویض محصولات معیوب به صورت کاملا رایگان توسط فروشگاه می باشد ، همچنین کلیه خریداران این امکان را خواهند داشت تا در صورت مورد پسند نبودن محصول خرید خود را طی ۷ روز کاری عودت داده و هزینه کالا را دریافت نمایند.

شروط لازم برای استفاده از ۷ روز امکان عودت کالا
  1. کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.
  2. کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

توجه ۱: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف ۴۸ ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه ۲: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

توجه ۳: کلیه کالاها به جز پوشاک و لوازم آرایشی ، بهداشتی دارای ۷ روز گارانتی می باشد که این مدت از زمان دریافت محصول توسط خریدار آغاز می گردد و در صورتی که محصول پس از ۷ روز دچار مشکل شود فاقد هرگونه گارانتی می باشد. امکان بازپس گیری کالا بعد از ۷ روز توسط فروشگاه امکان پذیر نیست.