کلینیک مشاوره اکسیر

مرکز مشاوره اکسیر
  • 166 بازدید (ها)

در باره کلینیک مشاوره اکسیر

آدرس شعبه شهرک غرب :

شهرک غرب، بلوار دادمان، فلامک شمالی، کوچه حیدریان، پلاک ۱۸، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر

ساعات کاری: ۱۰ صبح الی ۲۱

۰۹۳۵۶۵۶۷۳۲۹

۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵

 

آدرس شعبه فلکه اول تهرانپارس:

فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیر طائمه (خیابان ۱۴۲ غربی) پلاک ۱۲، طبقه اول، واحد ۱

ساعات کاری: ۱۲ صبح الی ۲۱

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷ – ۷۶۷۱۰۸۱۹

 

معرفی اکسیر، بزرگترین مرکزمشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی اکسیر با شعار ” آرامش، تعادل و شادکامی شایسته روان هر انسانی است” از سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرد و با در اختیار داشتن متخصصین خبره و با تجربه در حوزه رواندرمانی و مشاوره و در فضایی بالغ بر ۶۰۰ متر به عنوان بزرگ‌ترین مرکز مشاوره در غرب و شرق تهران (مرکز مشاوره کیمیا زندگی) در حال ارائه خدمات روان‌درمانی و روان‌پزشکی مؤثر به بزرگ‌سالان، زوج‌ها، کودکان، نوجوانان و خانواده‌های آن‌ها می‌باشد. کلینیک ما مداخلات روان‌شناختی را با استانداردهای اخلاقی و حرفه‌ای بالا ارائه می‌دهد که از پشتوانه تجربی و پژوهشی برخوردارند و از لحاظ علمی ثابت‌شده‌اند.

 

خدمات مشاوره و روان‌شناختی، امروزه دیگر فقط مختص شناسایی و درمان اختلالات روانی در سنین مختلف نبوده و زندگی امروزه دغدغه‌های متفاوتی نسبت به گذشته برای ما ایجاد کرده به صورتی که در دنیای امروز، اگر کسی بخواهد در زمینه‌های مختلف (تحصیلی، فرزندپروری، ازدواج، شغل، روابط اجتماعی، روابط زناشویی و …) به موفقیت دست پیدا کند نیاز به گرفتن مشاوره و خدمات روان‌شناختی از متخصصین مجرب را خواهد داشت. شما در کلینیک روان‌شناختی اکسیر یک تیم از متخصصین ماهر و با تجربه را برای کمک به خودتان، فرزندتان و خانواده‌تان پیدا خواهید نمود. ما پیمان بسته‌ایم که در راه کمک به مردم در ایجاد و حفظ سلامت روان و ارتقاء مهارت‌های روانشناختی آنان از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

 

مرکز مشاوره اکسیر در زمینه تشخیص پیچیدگی‌های مرتبط با ذهن و روان و سپس با بهره‌گیری از آخرین متدهای درمانی از طریق پکیج‌های درمانی نظیر بازی‌درمانی، درمان‌های تکنولوژیک (نوروفیدبک، بیوفیدبک و تی دی سی اس)، روان‌درمانی، مشاوره، خانواده‌درمانی و دارودرمانی آماده ارائه خدمات تشخیصی و درمانی برای طیف وسیعی از اختلالات در سنین مختلف مانند مشکلات بین فردی و ارتباطی، مشکلات شناختی مانند تمرکز، حافظه، تصمیم‌گیری، حل مساله و …، مشکلات کودکان و نوجوانان، مشکلات سازگاری، وسواس، اختلالات خوردن، اضطراب، افسردگی و مشکلات جنسی و غیره آماده ارائه خدمات به شما شهروندان گرامی است. همچنین متخصصین اکسیر آماده ارائه راهکارهای مفید و کاربردی جهت مهارت‌های فرزندپروری، رابطه بهتر اجتماعی، مدیریت هیجان، مهارت‌های زندگی، ازدواج خوب، موفقیت شغلی، روابط زناشویی و… به شما عزیزان هستند.

 

مرکز مشاوره اکسیر معتقد است که مراقبت از سلامت روان یک امتیاز نیست بلکه حقی برای همه افراد است. هرکسی که نیاز به مشاوره دارد، باید از آن بهره­مند شود. اکسیر با تحت پوشش قرار دادن بیمه­های مختلف درمانی نیازهای طیف گسترده­ای از افراد جامعه در حوزه­های متفاوت از قبیل کودک، زوج، خانواده، میان‌سال را توسط متخصصین خود برآورده می­سازد، زیرا معتقد است هرکس باید به سهم خود برای داشتن جامعه­ای سالم تلاش کند و سهم اکسیر در تأمین سلامت روان افراد جامعه با در نظر گرفتن دغدغه ­های مالی آن‌هاست، بنابراین سعی می­شود با همیاری بیمه­ها نیازهای سلامت افراد به‌خوبی برآورده شود. همچنین این مرکز از ابتدای فعالیت خود همکاری‌های تنگاتنگ و مؤثری با شرکت‌ها، ادارات، کارخانجات، بانک‌ها نموده و با ارائه انواع خدمات مرتبط با منابع انسانی و روانشناسی سازمانی و صنعتی، آن‌ها را در جهت رسیدن به اهدافشان یاری کرده است.

 

به اکسیر بپیوندید و تاخیر در سلامت را به فراموشی بسپارید.

جدید ترین متد ها

استفاده از بهترین و جدیدترین متد های علم مشاوره و روانشناسی برای تشخیص و ارزیابی مسایل مراجعین محترم

 

تیم حرفه ای 

در کلینیک روانشناختی اکسیر یک تیم از متخصصین ماهر و با تجربه ، برای کمک به شما، فرزندتان و خانواده تان آماده به کار هستند . تعهد ما کمک به مردم و ایجاد ذهنیت های سالم و مهارت های مادام العمر میباشد.

 

مرکز مشاوره اکسیر چگونه کار می کند ؟

فرآیند کاری مرکز مشاوره اکسیر به این صورت انجام می شود که کاربر محترم بعد از حضور در وب سایت اکسیر می تواند هم از صفحه دریافت وقت مشاوره، زمان مورد نظر خود را با توجه به درمانگر و خدمات خود انتخاب نماید و همچنین می توانید از طریق صفحه مشاوره آنلاین زمان سوال مورد نظر خود را برای مشاوره مطرح نماید و منتظر پاسخ درمانگران اکسیر باشد.

زمانی که مراجع محترم اطلاعات خود را در سیستم دریافت وقت قرار می دهند کارشناسان اکسیر با آن ها تماس گرفته و اطلاعات کاملی را از دلایل ایشان برای گرفتن وقت جویا می شوند تا بتوانند در صورتی که مراجع درمانگر را به اشتباه و در صورت عدم آگاهی انتخاب کرده باشد راهنمایی بیشتر به ایشان بکنند و درمانگر مناسب نیازشان را براشان قرار دهند.

زمانی که مراجع محترم در زمان مورد نظر به مرکز مشاوره اکسیر مراجعه می کند در ابتدا فرآیند ارزیابی و تشخیص انجام می شود که توسط روانشناسان ارزیاب مرکز ، به طور کامل با مراجع صحبت می شود و نیازهای او سنجیده می شود و با توجه به تشخیص ارزیاب پرونده مراجع تشکیل می گردد و به درمانگر مربوطه ارجاع داده می شود تا درمانگر نیز به طور کامل از شرایط تخصصی پرونده با خبر باشد و آن ها در کنار توضیحات مراجع خود قرار دهد تا بتواند بهتر روش درمان را انتخاب کند.

 

فعالیت دپارتمان کودک اکسیر

اگر مراجع کودکی باشد که علائم مختلفی در او توسط روانشناس ارزیاب تشخیص داده شود، پرونده به روانشناس ارزیاب کودک اکسیر ارجاع داده می شود، تا او تصمیم بگیرد که چه نوع درمانی برای آن لحاظ گردد.

عموم فعالیت و درمانی که بر روی کودکان اعمال می گردد، به صورت بازی درمانی و درمان نوروفیدبک انجام می شود که با توجه به شرایط کودک لحاظ می گردد.

در بازی درمانی بچه ها بازی می کنند و درمانگر نحوه بازی کردن بچه ها با وسایل مختلف بازی، انتخاب عروسک ها، انتخاب شخصیت ها را می سنجد و به اختلال و مشکل نهفته در کودک پی خواهد برد.

 

بچه ها بعد از هر جلسه بازی از درمانگر خود امتیاز می گیرند و می تونند برای خودشون از بوفه مرکز با توجه به میزان امتیازشون خرید کنند.

 

فعالیت دپارتمان روانسنجی اکسیر

در این دپارتمان انواع آزمون های روانشناسی به روز، پایا و ویژه با توجه به درخواست ارزیاب و درمانگر فرد به صورت رایانه ای انجام می شود که در نتایج نقاط قوت و ضعف فرد در آن آزمون سنجیده می شود و خروجی به درمانگر مربوطه داده خواهد شد تا بتواند بهترین درمان را برای مراجع محترم لحاظ کند که این آزمون ها می تواند شامل آزمون (وکسلر، استنفورد بینه و وودکاک جانسون) باشد.

 

فعالیت دپارتمان درمان تکنولوژیک اکسیر

نام نوروفیدبک یا نوروتراپی را شاید شنیده باشید، فرآیندی که در آن بر روی ذهن افراد مختلف از رده سنی ۶ تا ۶۰ سال کار خواهد شد تا بیشترین رفتاری خود را ترک کنند و بتوانند بر آن ها غلبه کنند. در این دپارتمان درمانگران اکسیر از تجهیزات حرفه ای و جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده کرده و بهترین درمان را برای مراجع محترم انجام می دهند.

 

فعالیت دپارتمان خانواده و زوج درمانی اکسیر

در دپارتمان خانواده و زوج درمانی، خدمات ویژه اختلالات در روابط جنسی زوجین، اختلافات خانوادگی، مشکلات و مسائل کوچک و بزرگ خانوادگی پرداخته می شود که دارای متخصصین حرفه ای در این زمینه هستند.

تخصص ها

  • کلینیک روانشناسی و مشاوره

مقالات نوشته شده توسط کلینیک مشاوره اکسیر

0  بررسی

لطفا در صورت استفاده از خدمات ایشان، نظر خود را درج کنید

لطفا برای اضافه کردن نظر وارد شوید
با پرسش و پاسخ مشورت کنید

اکنون به سؤالات خود پاسخ دهید

سوال بپرس

سوالات

هنوز هیچ پرس و جویی پاسخ داده نشده است.