دکتر ایمان روغنی

متخصص بیماری‌های پوست (درماتولوژی)
  • 8 بازدید (ها)

در باره دکتر ایمان روغنی

شماره نظام پزشکی: 54281

دکتر ایمان روغنی متولد سال 1346 می باشد و بعد از سپری کردن دوره پزشکی عمومی، چند سال در نقاط محروم کشور عزیزمان به انجام خدمات پزشکی پرداخته است. سپس با احراز رتبه برتر در آزمون پذیرش دستیاری، دوره تخصصی خود را در رشته پوست و مو، دانشگاه تهران و در بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی شروع کرد.
بعد از فارغ التحصیلی با توجه به تجربه و دانش و مهارت اندوزی تحت نظر اساتید بنام و بزرگ پوست، در همان مجموعه بیمارستان رازی تهران به عنوان کادر درمانی مشغول به خدمت گردید و همزمان کار درمانی خود را در مطب خصوصی و درمانگاه های خیریه تهران، جهت کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه و حس انسان دوستی آغاز نمود.

دکتر روغنی عضو آکادمی متخصصین پوست آمریکا و اروپا و انجمن متخصصین پوست ایران می باشد و همیشه در تلاش برای کسب علوم و فنون جدید و بروزرسانی اطلاعات و تجهیزات روز دنیا بوده است و به این منظور سفرهای متعددی به کشورهای پیشرفته داشته و در سمینارها و کنگره های تخصصی پوست و مو از جمله EADV و IMCAS و… شرکت کرده است.

بیشترین زمینه تبحر و فعالیت دکتر روغنی در تشخیص و درمان کلیه بیماری های پوست و مو و ناخن، انجام تخصصی کلیه لیزرهای پوستی، جوانسازی، هایفوتراپی و انجام کلیه جراحی های زیبایی مانند تزریق بوتاکس، ژل، چربی و نانوفت، لیفت با نخ، زاویه سازی، جراحی پلک، کرایوتراپی، درمان تخصصی زگیل های تناسلی، سابسیژن و درمان اسکارهای آکنه به روش نوین و اختصاصی خودشان، کاشت مو و ابروی طبیعی می باشد.

تخصص ها

  • متخصص بیماری‌های پوست (درماتولوژی)

0  بررسی

لطفا در صورت استفاده از خدمات ایشان، نظر خود را درج کنید

لطفا برای اضافه کردن نظر وارد شوید
با پرسش و پاسخ مشورت کنید

اکنون به سؤالات خود پاسخ دهید

سوال بپرس

سوالات

هنوز هیچ پرس و جویی پاسخ داده نشده است.